MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13854466
nr 1385 4466
Byrå
Gustaviansk stil, 1800-tal, västsvensk. Bredd: 86 cm. Djup: 46 cm. Höjd: 68 cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:41:48
16/3 12:22:19
2.000 kr
22/3 18:51:41
Den Gustavianska stilen